top of page

Kursy

370218606_717947359728976_3595626516262826956_n.png
felisposnania_ACADEMY_2023_logo_RGB.png

Felis Posnania Academy to autorski program szkolenia hodowców kotów dedykowany przede wszystkim kotom, ich zdrowiu, bezpieczeństwu, szeroko pojętemu dobrostanowi oraz nieustannemu podnoszeniu jakości ich życia.

Do uczestnictwa w kursach zapraszamy opiekunów kotów, wystawców i przede wszystkim hodowców kotów.

 

Hodowla kotów to wspaniałe, niezwykle interesujące hobby, dające wiele radości i satysfakcji, ale również bardzo odpowiedzialna praca z żywymi istotami, skrojona na lata, wymagająca od hodowcy ogromnej wiedzy w wielu dziedzinach.

Brak informacji, brak pakietów edukacyjnych, brak literatury czy wiarygodnych źródeł w języku polskim? Pomożemy Ci!

Poznaj nasze metody i zostań z nami. Z pewnością nie pożałujesz ani Ty ani Twoje koty.

 

Nasz kurs obejmuje trzy kroki o różnym poziomie zaawansowania, dostarczające sporej dawki wiedzy niezbędnej w hodowli kotów:

 

  • BEGINNER BREEDER - Kurs Kandydata na Hodowcę

  • INTERMEDIATE BREEDER - Kurs Młodego Hodowcy - dostępny w 2024

  • ADVANCED BREEDER - Kurs Hodowcy - w przygotowaniu

Kurs Kandydata na Hodowcę

Beginner Breeder
 

felisposnania_ACADEMY_znak certyfikat_03.png

Kurs BEGINNER BREEDER składa się z 6 paneli edukacyjnych i dotyczy głównie posiadania kota, możliwości prezentowania go na wystawach, zapewnienia mu bezpieczeństwa, zdrowia i profilaktyki oraz podjęcia odpowiedzialnej świadomej decyzji o rozpoczęciu hodowli.

 

Kurs BEGINNER BREEDER skierowany jest w zasadzie do kandydata na hodowcę, do początkującego, głodnego wiedzy właściciela kota rasowego, ale także do bardziej doświadczonego hodowcy, który później zechce wziąć udział w kolejnych kursach INTERMEDIATE BREEDER i ADVANCE BREEDER.

Kurs BEGINNER BREEDER kończy się zaliczeniem testów sprawdzających poziom zdobytej wiedzy. Każdy, kto ukończy pozytywnie kurs BEGINNER BREEDER i zaliczy wszystkie testy, otrzyma odpowiednią rozetę Felis Posnania Academy i będzie mógł wziąć udział w kolejnym kursie INTERMEDIATE BREEDER.

Intermediate Breeder
Kurs Młodego Hodowcy

felisposnania_ACADEMY_znak certyfikat_02.png

Kurs INTERMEDIATE BREEDER składa się z 6 paneli edukacyjnych i dotyczy rozrodu, posiadania miotu oraz zdrowego odchowu kociąt. Obejmuje również podstawową genetykę, dziedziczenie i związane z tym plany hodowlane i aspekty prawne.

Kurs INTERMEDIATE BREEDER skierowany jest do każdego, kto ukończył pozytywnie kurs BEGINNER BREEDER i po zaliczeniu testów otrzymał rozetę Felis Posnania Academy.

Kurs INTERMEDIATE BREEDER kończy się zaliczeniem testów sprawdzających poziom zdobytej wiedzy. Każdy, kto ukończy pozytywnie kurs INTERMEDIATE BREEDER i zaliczy wszystkie testy, otrzyma odpowiednią rozetę Felis Posnania Academy i będzie mógł wziąć udział w kolejnym kursie ADVANCE BREEDER.

Advanced Breeder
Kurs Hodowcy

felisposnania_ACADEMY_znak certyfikat_01.png

Kurs ADVANCE BREEDER składa się z 6 paneli edukacyjnych i dotyczy hodowli selektywnej, zaawansowanej genetyki, problemów rozrodczych, żywienia, behawioru oraz mentoringu.

Kurs ADVANCE BREEDER przeznaczony jest do każdego, kto ukończył pozytywnie kurs INTERMEDIATE BREEDER i po zaliczeniu testów otrzymał rozetę Felis Posnania Academy.

Kurs ADVANCE BREEDER kończy się zaliczeniem testów sprawdzających poziom zdobytej wiedzy. Każdy, kto ukończy pozytywnie kurs ADVANCE BREEDER i zaliczy wszystkie testy, otrzyma odpowiednią rozetę Felis Posnania Academy.

felisposnania_ACADEMY_znak certyfikat_03.png

Rozeta Felis Posnania Academy

Każdy hodowca, który wziął udział i zaliczył pozytywnie testy wiedzy, zostanie wymieniony na stronie Felis Posnania Academy. Ma również prawo do używania powyższej rozety na swoich profilach i stronach internetowych.
 

Rozeta jest chroniona prawem autorskim Felis Posnania Academy i może być używana wyłącznie przez osoby, które są absolwentami kursu organizowanego przez Felis Posnania Akademy. BEGINNER BREEDER to pierwszy krok w naszym programie edukacyjnym dla hodowców kotów.

Jeśli nie brałeś udziału w kursie, a chciałbyś to zrobić, zapraszamy do przeczytania więcej na ten temat w Felis Posnania Academy!

 

Wypełnij formularz na kurs BEGINNER BREEDER

 

Przypominamy, że jest to kurs online, do którego dostajesz dostęp 24H przez 90 dni po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i dokonaniu wpłaty

felisposnania_2023_logo_RGB_edited.png
logo-FIFe-czarne.png
felis polonia-black.png
bottom of page